wpis w: AKTUALNOŚCI | 0

Szanowni Państwo!

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 18.12.2018 r., wpisane zostały zmiany w KRS w dniu 02.01.2019 r. i z sukcesem nastąpiło połączenie Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie (bank przejmujący) i Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu Śląskim (bank przejmowany). Oba banki będą od tej pory działać pod jedną nazwą jako:

MIKOŁOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY W MIKOŁOWIE

W wyniku połączenia Klienci Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu Śląskim stali się Klientami Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie (Banku MBS), który jest nowoczesny, bezpiecznie zarządzany i postrzegany jako jeden z wzorcowych banków spółdzielczych w Zrzeszeniu BPS S.A.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, iż ze względu na planowane połączenie systemów informatycznych obu banków, w celu zapewnienia wszystkim Klientom możliwości korzystania z nowoczesnych narzędzi a także w celu podniesienia jakości świadczonych usług, mogą wystąpić następujące (okresowe) utrudnienia:

  • w dniach 04.01.2019 r. od godz. 16.30 do 06.01.2019 r. do godz. 23.59 – w dostępie do bankowości internetowej, tj. systemów: eBankNet i eCorpoNet Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu Śląskim,

  • w dniach 04.01.2019 r. od godz. 16.30 do 06.01.2019 r. do godz. 23.59 w dostępie do tzw. szybkich płatności realizowanych przez BlueMedia – dotyczy Klientów dotychczasowego Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu Śląskim,

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapraszamy do współpracy w nowym, lepszym wydaniu.

Z poważaniem
Zarząd Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie